تبلیغات
ღ♥ღ only korea ღ♥ღ - خلاصه قسمت دوم ذائقه ی شخصی(personal taste)
ღ♥ღ only korea ღ♥ღ

از سیر تا پیاز کره ای ها

سلام به همگی...

امیدوارم که از خلاصه ی قسمت اول سریال خوشتون اومده باشه.البته اگر هم نیومده مهم نیست.چون با یه قسمت چیزی از سریال نمی فهمید.

خب امروز می خوام خلاصه ی قسمت 2 رو بزارم.خیلی هیجان انگیزه .بعد از اینکه خوندین نظر یادتون نره.

برای دیدن خلاصه ی قسمت 2 این سریال روی ادامه مطلب کلیک کنید.

خب...حالا همه ساکت می خوام شروع کنم.وای به حالتون اگه وسطش حرف بزنید.

اگه جنبه ی هیجانو ندارین از این خط به بعد نخونید.فقط باجنبه ها بخونن...

توی قسمت قبل پارک گه این در حالی که شب قبل با دوست پسرش به هم زده بود رفت عروسیه دوستش،کیم اینهی.وقتی وارد شد و دوست پسرشو کنار عروس دید خیلی شوکه شد و عروسی هان چانگ ریول به هم خورد و با هم عروسی نکردن.

چون جینهوکه به صورت نامنصفانه ای توی پروژه ی قبلی از چانگ ریول شکست خورده بود می خواست یه پروژه مهمترو بگیره و برای اینکه مفهوم پروژه ی جدید رو بدونه باید به مدیر چوئی که مرد خیلی متکبری بود و با معمارای معمولی به راحتی ارتباط برقرار نمی کرد ،آشنا میشد.

پارک گه این که هنوز تو شوک عروسی مونده بود متوجه شد که شریکش که باهاش چند سال کار می کرد ازش یه پول زیادی رو دزدیده.جینهو می فهمه مفهوم پروژه بر اساس نقشه ی خونه ای به نام سانگوجس.وقتی برای اجاره ی خونه به سانگوجه میاد اتفاقی به صاحب خونه که پارک گه اینه کمک برزگی می کنه.پارک گه این به اصرار دوستش یونگسون یه اتاق به جینهو اجاره میده.به 2دلیل اینکه اون اتاقو به جینهو اجاره میده:"1-به پولش برای جبران خسارتهایی که شریکش بهش زده نیاز داره.2-به دلیل تصورات غلطی که گه این از جینهو داره چون فکر میکنه اون گیه."جینهو هم خیلی روی این موضوع حساسه و گه اینم اصلا به این موضوع توجهی نداره. 

اینم از خلاصه قسمت 2.نظر یادتون نره.از دست شماها کچل شدم.


نوشته شده در دوشنبه 28 تیر 1389 ساعت 02:00 ب.ظ توسط terme نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك