تبلیغات
ღ♥ღ only korea ღ♥ღ - خلاصه قسمت سوم سریال ذائقه شخصی(personal taste)
ღ♥ღ only korea ღ♥ღ

از سیر تا پیاز کره ای ها

سلام دوباره به همه...

خببببببببببببببببببببببببب...................

امروز اومدم تا براتون خلاصه قسمت سوم سریال ذائقه شخصی رو بزارم...

خب یه کف قشنگ برام بزنین...

اونایی که طرفدار لی مین هو و سریالاش هستن رو ادامه ی مطلب کلیک کنن...

 

آفرین به اونایی که رو ادامه ی مطلب کلیک کردنو اومدن ادامه ی مطلب...

بیا تو بقل بابا...

دیگه ور زدن بسه می خوام شروع کنم...

همونطوری تو قسمت قبل دیدین اینهی اومد خونه ی گه این،چون با چانگ ریول دعواش شده بود و جایی برای موندن نداشت.گه این هم که به طور کلی از دوست 10 سالش بی زار بود اونو از خونش بیرون کرد و به طور اتفاقی حواسش نبود و دوباره به اینهی گفت که جینهو گی هست.جینهو هم دوباره عصبانی میشه و میره شماره موبایل گه این رو میگیره و بهش میگه که پول اجاره خونه رو به حسابش بریزه بعدش هم از خونه رفت.گه این هم که به اون پول خیلی احتیاج داره خیلی ناراحتو پشیمون میشه.

دوست جینهو وقتی میفهمه که جینهو از خونه رفته اونو سرزنش میکنه و بهش میگه که اگه دوباره به اون خونه بر نگرده شرکتشون شانسی برای بردن در پروژه گالری دان نداره.

از اون طرف گه این برای عذر خواهی میره شرکت جینهو و چون یه نجاره براش یه میزو صندلی نزئینی کوچیک به عنوان عذرخواهی درست میکنه ولی جینهو که از دست اون خیلی عصبانی هدیه رو به عنوان کادوی خداحافظی میگیره.از طرف دیگه وقتی هایمی دوست دختر جینهو (که جینهو اصلا ازش خوشش نمیاد)میاد شرکتش،جینهو باهاش به هم میزنه.

بابای چانگ ریول به عنوان رشوه یه هدیه ی خیلی گرون قیمت برای مدیر چویی(مدیر پروژه گالری دان)می بره ولی مدیر چویی اونو قبول نمیکنه.بعد مدیر چویی میره تو یه جلسه که جینهو و چانگ ریول و معمارهای برجسته ی کشور در اون شرکت دارن.تو اون جلسه مدیر چویی مفهوم پروژه گالری دان رو برای معمارها توضیح میده.این جلسه باعث میشه که جینهو مطمئن بشه که مفهوم پروژه بر اساس سانگوجه هست.به خاطر همین جینهو دوباره برمیگرده به خونه ی گه این.وقتی وارد خونه میشه ،خونه خیلی شلوغ پلوغ بوده.جینهو هم که آدم خیلی وسواسی هست تصمیم میگیره که خونه رو جمو جور کنه.بعد با گه این میره خرید و مایحتاج خونه رو میخره و با هم خونه رو تمیز میکنن.

شب ،یونگسون میاد خونه ی گه این تا اونو ببینه.بعد از اینکه کمی با هم حرف میزنن گه این بلند میشه که بره دستشویی.همون موقع جینهو رو در حال حموم کردن میبینه و...

روز بعد گه این دوباره دنبال شریک کلاه بردارش میگرده.وقتی که خونه ی مادر بزرگش رو پیدا میکنه،دلش برای مادربزرگه میسوزه.به همین خاطر به شریکش زنگ میزنه و میگه که پولی که ازش دزدیدرو بهش میبخشه تا دوباره پیش مادربزرگ تنهاش برگرده.

همون  شب گه این و جینهو میرن با هم شام میخورن.گه این مست میکنه.تو همون موقع مدیر چویی هم تو همون رستوران میاد.سر یه سوء تفاهم جینهو با یه مردی که با زنش اومده بوده رستوران دعواش میشه.گه اینم در حال مستی داد میزنه و می گه که جینهو گی هست.به خاطر همین آبروی جینهو پیش مدیر چویی میره.

اینم از خلاصه ی قسمت سوم...تورو خدا نظربدین...

اگه بیاین بخونین و نظر ندین خیلی نامردین...

پس ن.ظ.ر .ب.د.ه


نوشته شده در پنجشنبه 7 مرداد 1389 ساعت 09:47 ب.ظ توسط terme نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك